03-6878166

דרור תגר, משרד עורכי דין

דרור תגר, משרד עורכי דין​

דרור תגר עו"ד​ בתחום הנזיקין

~ להשיג ללקוח את מקסימום הפיצוי במינימום זמן ~

כבר למעלה מ -25 שנה משרדנו עוסק במלאכת יייצוג נפגעי גוף בפני כל הגופים הרלוונטיים. מאז שהוקם המשרד, טופלו בו אלפי לקוחות, בתביעות שונות מול חברות הביטוח ומול המוסד לביטוח לאומי, כאשר בראש מעיננו השגת מירב הפיצוי לנפגע במינימום זמן.

 

המשרד משלב ידע משפטי עם שירותיות ברמה הגבוהה ביותר, בכל נושא בו נדרשת מומחיות בענף הנזיקין, דבר המאפשר טיפול מעמיק ויסודי בכל סוגי התביעות. המשרד יצג במהלך השנים חברות ביטוח מהמובילות במשק, ובין היתר, את "מנורה חברה לביטוח בע"מ", ואת "ביטוח חקלאי חברה לביטוח בע"מ".

 

לעורך דין דרור תגר, העומד בראש המשרד, ניסיון רב ומוצלח בניהול תביעות נזיקיות בקשת רחבה של תחומים, לרבות בתחום תאונות הדרכים, תאונות עבודה ורשלנות רפואית. עורך דין תגר חרט על דגלו להעניק ללקוחותיו שירות משפטי ברמה הגבוהה ביותר, השם את הלקוח בעמדה בה הוא בקיא בתיק, ומקבל עדכון שוטף וברור לגבי מצבו המשפטי לפי ההתפתחות בתיק.

 

המשרד צבר במהלך השנים, ניסיון רב בהתמודדות עם מומחים בתחומים השונים לרבות - רופאים, שמאים, מהנדסים, רואי חשבון  וחוקרים פרטיים. התמודדות, אשר הינה חלק בלתי נפרד ממלאכת הטיפול בתיקי הביטוח והנזיקין.

 

הקו המנחה במשרדנו, אשר מוצא את ביטויו גם בניסיוננו הנצבר בבוררות ובהליכי גישור, הינו להשיג פתרון יעיל של הסכסוך ולפעול למימוש מטרותיהם של לקוחותינו תוך זמן קצר ככל שניתן.

 

נשמח לעמוד לשירותך בכל עת. 

אודות